Kurzy

Základní kurz.

Tento celosvětově uznávaný výcvikový program je tím nejlepším způsobem, jak začít své celoživotní dobrodružství jako certifikovaný potápěč.

AOWD Baliček.

SSI Advanced Open Water Diver je dalším stupněm uznání na cestě za rozvojem vašich potápěčských dovedností. Zahrnuje čtyři různé specializační kurzy SSI. Po absolvování čtyř vybraných specializačních programů SSI…

První pomoc.

Obsahem programu SSI React Right jsou: posouzení nehody, poskytnutí první pomoci při nehodě kardiopulmonální resuscitace, stabilizační techniky a dvě volitelné složky: podání kyslíku v případě nouzových situací.

Scuba Skills Update.

Dlouho jste se nepotápěli a chtěli byste se do toho znovu doslova ponořit, jenže vám chybí jistota a něco jste už pozapomněli?

Potápění s nitroxem.

V programu Enriched Air Nitrox se studenti naučí, jak správné naplánovat a bezpečně se potápět s dýchacími směsmi EAN Nitrox s obsahem kyslíku až do 40 %.

Potápění do hloubky.

Jako hloubkový potápěč máte jedinečnou příležitost objevit některá z nejlepších potápěčských lokalit na světě. Vše, co potřebujete k potápění do hloubek mezi 18 a 40 metry.

Vrakové potápění.

Mnoho nejlepších potápěčských lokalit jsou vraky. Tyto impozantní objekty přitahují neobvykle vysokou koncentraci života a dávají vám možnost ponořit se do živé historie během ponoru.

Noční potápění a zhoršená viditelnost.

Noční potápění vyžaduje jiné dovednosti než potápění ve dne. Specializace SSI Night Diving and Limited Visibility je nejlepším způsobem.

Stress & Rescue.

Specializovaný program SSI Diver Stress and Rescue vás naučí dovednostem, které potřebujete k ochraně sebe i ostatních potápěčů.

Navigace.

Tato specializace vám poskytne znalosti a pokročilé dovednosti, které potřebujete pro bezpečnou a sebevědomou navigaci pod vodou.